Ana Sayfa » Genel » Youtuberların Kullandığı Programlar #1
youtuber-programlari

Youtuberların Kullandığı Programlar #1

Youtuberların kullandığı video programları ve başka düzenleme (editleme) programlarını bu yazımızda tanıtacağız. Youtuber olan kişiler hangi programları kullanır.

Bandicam

Bu program bilgisayarınızda var olan masaüstü görüntüsünü sesli bir video şeklinde kaydetmenizi sağlar. Başkaca kayıt sırasında fotoğraf çekmenize imkan sağlar. En çok kullanılan programlardan biridir. Kolay ara yüzü ve Türkçe kullanım basitliği ile Youtuberların en çok tercih ettiği programların ilk başında gelir. Lisans gerektiren bir programdır ve deneme sürümü olarak internetten ücret istenmeden indirebilirsiniz.

Camtasia Studio

Camtasia Studio esasen Bandicam ile aynı vazifeleri yapmaktadır. Dünya üstünde en çok tercih edilen ekran görüntüsü kaydetme programı olarak bilinir. Ultra HD video kayıt imkanı sağlamakta ve Türkçe dil yardımı ile basitlikle kullanabileceğiniz bir program. Başlıca yapabildiği hususları; ses ekleme, video kesme, ses kesme, resim ve video ilave etme gibi artı özelliklere sahip.

Lisanslı bir yazılımdır fakat deneme sürümü ile bir süre ücretsiz kullanabilirsiniz. Başkaca hep merak edilen Thug life nasıl yapılır sorusunun yanıtı bu programda, videodaki bireye kafa ilave etme işlemini bu programla yapabilmektesiniz. Lisanslıdır.

Sony Vegas Pro

Sony Vegas Pro, en çok kullanılan ve en kapsamlı video düzenleme (editleme) programdır. Bu program yardımı ile görsel efekt verebilir, videolarınızı düzenleyebilir, birleştirebilir ve kesebilirsiniz. Profesyonellerin kişilerin kullandığı bu programla nitelikli videolar hazırlayabilirsiniz. En çok sorulmakta olan sorulardan biri Youtuberların kullanmış olduğu video edit programları nedir diye sorulmakta.

Video çekerken kendi profil videonuzu oyun videosuna ilave etmenizi sağlayan bu programdır. Kaplamlı fakat kullanımı sandığınız kadar güç değil. Tabi ilk bakışta güç gibi gelebilir, lakin acemiliğinizi atmak için programın kullanım videolarını internetten kolaylıkla bulup seyredebilirsiniz. Lisanslı bir üründür.

Buna da göz atabilirsin

Dragonchain Nedir?

Dragonchain, Disney bünyesinde geliştirilen, blockhain teknolojisi ile üretilmiş bir kripto paradır. Başlangıçta “Disney Özel Blockhain …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir