Ana Sayfa » Uncategorized » YouTube Trend Olmak Nedir?

YouTube Trend Olmak Nedir?

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de en çok girilen sitelerden birisi olan YouTube’da son günlerde sıkça görmeye başladığımız yeni bir kavram olan YouTube trend olma kavramını ve çalışma mantığını kısaca anlatacağız.

 

YouTube Trend Nedir?


YouTube ana sayfasına eklenen trendler sekmesinin içeriğinden de anlayabileceğiniz gibi YouTube’a yeni yüklenen ve yüklenmesiyle beraber oldukça fazla kez izlenen, çok sevilen videolar trend oluyor ve YouTube ana sayfasında yayınlanarak tüm kullanıcılara gösteriliyor. Bu şekilde zaten tutulan ve sevilen video bir de ana sayfada yayınlanınca daha da çok kez izleniyor bu şekilde de milyonları hatta milyarları görebiliyor. Trend olmanın size sağlayacağı en büyük avantaj videonuzu doğal bir yöntemle çok daha fazla kişiye yaymak olacaktır.

 

YouTube trend olma mantığını kabaca anlatmak gerekirse, bir video yayına girmesi itibariyle kısa sürede çok sayıda izlenme alıyorsa trend oluyor ve YouTube ana sayfasından diğer kullanıcılarla paylaşılıyor.

 

 

 

 

 

 

Buna da göz atabilirsin

Dragonchain Nedir?

Dragonchain, Disney bünyesinde geliştirilen, blockhain teknolojisi ile üretilmiş bir kripto paradır. Başlangıçta “Disney Özel Blockhain …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir