Ana Sayfa » Pratik Bilgiler » YouTube Kanal Sahipleri İçin Yararlı Linkler

YouTube Kanal Sahipleri İçin Yararlı Linkler

YouTube konusunda kanal sahipleri sürekli bir kaynak arayışı içerisinde. Spam kanallar için video ihtiyacı, kanal satışı için kullanılabilecek forumlar, program kullanımını öğreten YouTube kanalları, izlenme ve abone kasabileceğiniz hit kaynaklarını bu yazımızda sizler için derledik.

TeknoPital: YouTube kanal sahiplerinin işine en çok yarayabilecek sitelerin başında tabi ki Türkiyenin izlenme ve abone sağlayıcısı TeknoPital yer alıyor. TeknoPital ile kanalınız için çok uygun fiyatlarla ve %100 güvenilir ticaretle abone, izlenme, beğeni ve yorum gibi hizmetler satın alabilirsiniz. Üstelik şifre istenmiyor ve kimseye abone olmanıza gerek yok.

https://teknopital.com.tr

R10: Türkiye’nin en büyük webmaster platformu olan r10’da YouTube hakkında birçok kaynak bulabilir, izlenme-beğeni-yorum-kanal satın alabilir veya elinizde bulunan kanalı satabilirsiniz fakat üyelikler herkese açık değildir. Website e-mailinizle beraber web dünyasında yaptıklarınızı r10’a gönderiyorsunuz, sizi yeterli bulurlarsa davetiye kodu gönderiyorlar. Kodu üye ol bölümüne girdikten sonra kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.r10.net

 

YtPara ve YtDestek: Türkiye’de YouTube alanında paylaşım yapan en büyük iki forum YtPara ve YtDestek’tir. Yeni başlayanlar için rehberler, soru-cevap bölümü, partnerler ve adsense hakkında bilgi, özgün kanal fikirleri, iş ilanları, kanal alım-satım gibi birçok önemli konu hakkında bilgi barındıran bu sitelerde bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

https://www.ytdestek.com/

https://www.ytpara.com/

 

AnimOto: Basit bir şekilde kendi animasyonlarınızı oluşturmak için profesyonel program kullanmak istemiyorsanız AnimOto sizin için iyi bir seçim olacaktır. Sizi fazla yormadan beklentinizi karşılayacak ve flash şeklinde animasyonlarınızı indirmenizi sağlayacaktır.

http://animoto.com/

 

Soovle: YouTube’da izlenme almanın en büyük yollarından biri doğru tagleri seçmektir. Popüler tagler kullanmak videonuza daha kolay erişilmesini ve daha çok tıklanmasını sağlar. Bizde bu siteyi kullanarak hangi tagler popüler bunları bulup, videolarımızda bu tagleri kullanacağız.

http://www.soovle.com/top

KillSomeTime: Spam kanal kullanıcıları için komik videolar bulabileceğiniz bir kaynak.

http://www.killsometime.com/videos

GoogleTrends: Bir videonun çok tık alması için, çok fazla kullanıcı tarafından aranması gerekir. İşte bu yüzden Dünya genelinde veya ülkenizde hangi konular popüler, en çok arananlar neler bunları bulmak için Google’ı kullanacağız.

https://trends.google.com/trends/hottrends

 

myVi ve Hlamer: Spam kanallar için iki Rusça kaynak. Her kategoriden her uzunlukta video mevcut. Bu yüzden tercih edilebilir.

http://hlamer.ru

http://www.myvi.ru

SiberKurs: Adobe Premiere, After Effects gibi birçok programın anlatımı yapılan YouTube kanalı. Biliyorsunuz ki YouTuber olmak için video düzenleme ve ses düzenleme programlarına hakim olmalısınız. Bu yüzden eksik bilgisi olan, yeni başlayan youtuberlar için faydalı bir kanal olduğuna inanıyorum.

https://www.youtube.com/user/siberkurs/playlists

 

Buna da göz atabilirsin

Dragonchain Nedir?

Dragonchain, Disney bünyesinde geliştirilen, blockhain teknolojisi ile üretilmiş bir kripto paradır. Başlangıçta “Disney Özel Blockhain …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir