Ana Sayfa » Genel » YouTube İzlenmelerinden Kaç Para Kazanırım
youtube-izlenmelerinden-kac-para-kazanirim

YouTube İzlenmelerinden Kaç Para Kazanırım

Acemi YouTuberların sürekli olarak kafalarını meşgul eden konulardan birisi de izlenmelerden ne kadar para kazanırım sorusudur.

Bu soruya net bir cevap vermek ne yazık ki mümkün değil, bunun sebebi her reklam verenin farklı oranlar belirlemesi ve her izleyicinin farklı sürelerde videonuzu izleyip farklı zamanlarda videonuzu terk etmesi diyebiliriz.

 

Net bir yanıt verilemese de bu oranı tahmini olarak hesaplamak mümkündür. Buraya tıklayarak siteye girerek günlük izlenme oranınızı ve 1000 gösterim başı tahmini kazancınızı girerek günlük, aylık ve yıllık kazancınızı hesaplayabilirsiniz. Tabi ki bunlar partner ile çalışan kanallar için geçerlidir.

Buna da göz atabilirsin

Dragonchain Nedir?

Dragonchain, Disney bünyesinde geliştirilen, blockhain teknolojisi ile üretilmiş bir kripto paradır. Başlangıçta “Disney Özel Blockhain …

8 comments

  1. Gerçekten açıklayıcı ve güzel makale olmuş şu youtuberlar neden kaç para kazandıklarnı söylemez anlamıyorum 🙂

  2. Tabiki vergileri düştükden sonra amerika vergi der keser sonra bankaya yatar banka keser bir kısmı gider paranın 🙂 Keşke kazanılanın tamamını alabilsen 🙂 Ancak vergisiz olmuyor. Yazı için teşekürler

  3. Yutdısındaki youtuberlar Türkiye’deki youtuber lardan kat kat daha fazla kazanıyor. Bu konuda adalet yok. Örneğin yurtdısında 1 milyon izleme ye 500 dolar veriyorsa türkiyede 70-80 dolar veriyor. Bunu sebebi ise yurtdısında youtube reklamlarına çok önem verilmesinden geçiyor.

  4. Her önüne gelen “haydi kanal açayım, şu kadar para kazanayım” derken youtubede birçok çöp kanal açtılar. Bunun önünede geçilmesi gerekiyor.

  5. Yurt dışına ödenen paralar, Türkiye’ye ödenenlerin kat ve kat fazlasıdır. Bu sebepten dolayı gerek içerik gerek video, İngilizce olmalıdır.

  6. Ciddi paralar dönüyor ülkemizdeki yayıncılara az para veriyorlar ama hakkettiği verilirse ülkemizde de ciddi para kazananlar olucaktır suan da ciddi bir kazanç var tabikide.

  7. Anlatım çok güzel. Youtuber son zamanlarda çok ideal bir ek gelir haline gelmektedir zaten. Youtuber olmak isteyen arakdaşlar bu siteyi takip etmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir