Ana Sayfa » YouTube İzlenme Arttırma » YouTube İzlenme Satın Almak

YouTube İzlenme Satın Almak

YouTube videolarınızın beklediği ilgiyi görmediğinden şikayetçisiniz ve izlenme sayınızı arttırmak için izlenme satın almaya karar verdiniz. Fakat aklınızda binbir türlü soru var. YouTube izlenme satın almak konusunda bir fikir oluşturması için bu makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.


YouTube izlenme satın aldığımı anlarlar mı?

İzlenme satın aldığınız sitenin, şirketin sistemine göre değişebilir. Bazı satıcılar satın aldığınız tüm izlenmeleri şak diye göndermektedir bu da izlenme satın aldığınızın anlaşılmasına yol açmaktadır. Ağır ağır ve doğal görünümlü YouTube izlenme gönderen firmalarla çalışırsanız bu tür konuları dert etmezsiniz.

YouTube izlenme fiyatları ne?

Çok değişken bir faktör. İzlenmelerin özelliklerine göre fiyat artıp azalabilmektedir. 

YouTube izlenme çekimi yapmak kanalıma zarar verir mi?

2-3 Liraya satılan, kaynağı belli olmayan ve etkileşim oranı çok düşük izlenmeler elbette zarar verecektir, ama doğal ve organik izlenme satın alırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.


Yeni yüklediğim videoya izlenme satın alabilir miyim?
İzlenme satın aldığınız siteye göre değişiklik gösteriyor. Belirtirseniz cevap vereceklerdir.

İzlenmeler nasıl sağlanıyor.

Genellikle videolarınız gerçek kullanıcılar tarafından izleniyor.Örneğin bazı oyunlarda kredi toplamak için  video izliyorsunuz, işte bu tür uygulamalarla yapılan anlaşmalar kapsamında videolarınız yüksek hitli uygulamalara yerleştirilip izlenmeleriniz arttırılıyor.

Ama piyasadaki 5 bin izlenme 10 lira, 1000 izlenme 2/3 lira tarzında izlenme satan şahıs ve siteler izlenmeleri bot kullanarak gönderiyor.

Satın aldığım izlenmelerden AdSense yoluyla para kazanabilir miyim?
Kesinlikle HAYIR. Hatta AdSense açıkken görüntülenme satın almayı bile aklınızdan geçirmeyin. Gelen izlenmelerden asla reklamlara tıklanma olmaz. Bu yüzden tıklama oranı aşırı derecede düşer. AdSense yani para kazanma hesabınızın kapanmasına kadar gidebilir.

Arama sonuçlarında yükselir miyim?
Kaliteli ve planlı bir çalışma yapılırsa yükselirsiniz. İzlenme satın alırken belirtin ve satıcıyla ona göre bir fiyat ve zaman belirleyin. Ama tüm video ve anahtar kelimeler için mümkün olmayabilir. Baştan belirtelim. 

YouTube izlenme satın aldığımın belli olmaması için ne yapabilirim?

YouTube izlenim hizmeti ile birlikte like ve yorum hizmeti de sağlayan sağlayıcılar mevcut. Bunlardan alışveriş yaparak tüm hizmetleri bir arada alarak izlenme aldığınzın fark edilmemesi için gereken her şeyi yapmış olursunuz.


YouTube izlenme satın almak için teknopital sitesini güvenle tercih edebilirsiniz.


Sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz. Büyük bir mutlulukla cevaplarım.

Buna da göz atabilirsin

Dragonchain Nedir?

Dragonchain, Disney bünyesinde geliştirilen, blockhain teknolojisi ile üretilmiş bir kripto paradır. Başlangıçta “Disney Özel Blockhain …

11 comments

  1. Teşekkürler

  2. Eyvallah kardeşim bahsettiğin yerden izlenme aldım ve memnun kaldım selamını söylesek birdahaki alışverişte indirim yaparlar mı 😀

  3. Size özel olarak ulaşmamın bir yolu var mı?

  4. tavsiyenizle satın laldım ve memnun kaldım teşekkür ederim.

  5. helal olsun adam gibi iş yapan nadir şirketlerden birisi sözlerini tutup tam zamanında fazlasıyla attılar izlemeleri

  6. 1 Günde tamamlandı çok güzel

  7. Teşekkürler bugün zaten takipçi almıştım teknodan takipçi için merhaba koduyla indirim yapıyorlar işinize yarayabilir

  8. Hiç bir zaman bu yolları sağlıklı bulmadım bulmuıyorum en doğrusu kendimizin elle yapması gereken şeylerdir

  9. İşe yarayacağıni düşünmemiştim ama gerçekten işe yaradı ve memnun kaldım

  10. Daha önce bir çok kez dolandırılmamdan ötürü bu tür sitelere güvenemiyordum, bugünkü alışverişim sorunsuz ve gayet memnun edici bir deneyim oldu benim için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir