Ana Sayfa » YouTube İzlenme Arttırma » YouTube İzlenme Kasma Yolları

YouTube İzlenme Kasma Yolları

YouTube izlenmelerinizi arttırmak istediniz ve Google’a girdiniz. İhtiyacınız olan şey yani “YouTube izlenme” yazdınız ve önerilere baktınız; sonunda kasma olan arama önerilerini gördünüz.

Aklınıza şu takıldı: İzlenme kasma nedir?

Kasmak kelimesi arttırma, çoğaltma, yükseltme yerine kullanılan kelimelerden birisidir ve kullanımı azımsanamayacak kadar çoktur.

youtube-izlenme-kasmayoutube izlenme arttırma ve kasma yolları anlatım
YouTube izlenme kasma anlatım İzlenme nasıl kasılır ve arttırılır

YouTube izlenme nasıl kasılır?


Bunun için birçok farklı yol deneyebilirsiniz.

Örneklendirmek gerekirse;


  • YouTube videonuzun izlenimlerini arttırmak için facebook, twitter, instagram ve google plus gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Böylece organik ve oldukça faydalı bir hit kaynağı edinmiş olursunuz.


  • Addmefast, Youlikehits gibi web sitelerine üye olup, diğer kullanıcıların videolarını izleyerek, sayfalarını beğenerek, instagramdan takip ederek kredi kazanıp kazandığınız krediler karşılığı siz de videolarınızı izletebilirsiniz.
  • (Ama kesinlikle önermiyorum. Çok büyük ihtimalle videonuz spam olarak algılanacaktır, ve aramalarda alt sıralarda çıkacaktır. Kanalınızın kapanmasına bile sebebiyet verebilir. Sorumluluk kabul etmiyorum.)


  • Diğer kanallarla etkileşime girerek karşılıklı reklam yapabilirsiniz.(Videonuzun açıklama ve ek açıklama bölümüne “Bu video da ilginizi çekebilir” tarzında etiketlerle ekleyebilirsiniz.)
 
  • İzlenme satın alabilirsiniz. Ama çok dikkatli olmalısınız. Piyasada birçok dolandırıcı mevcut ve genelde ilan/freelance/10luk sitelerinde bolca bulunuyorlar. Onlara dikkat ederseniz çok daha sağlıklı bir şekilde izlenme kasmış olursunuz.
 
  • Videolarınızı listelere ve dizinlere mutlaka ekleyin.  reddit, gityat, pinterest, paylas.io gibi dizinlere videonuzu göndermeniz yararınıza olacaktır.

 

Yazı zamanla güncellenecek ve yeni maddeler eklenecektir. Bunun yanı sıra blogumuza yeni makaleler ve videolar eklenecektir.
E-posta abonesi olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

Buna da göz atabilirsin

Dragonchain Nedir?

Dragonchain, Disney bünyesinde geliştirilen, blockhain teknolojisi ile üretilmiş bir kripto paradır. Başlangıçta “Disney Özel Blockhain …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir