Ana Sayfa » Genel » YouTube Abone Arttırma

YouTube Abone Arttırma

YouTube abone arttırma

 

YouTube izlenmeYouTube beğeni gibi hizmetleriyle sektörde büyük yankı uyandıran ve piyasayı alt üst eden TeknoPital, müşterilerinden gelen yoğun talepler üzerine abone satışlarına başlayacağını duyurdu. Biz de bu haberi YouTube İpuçları okurlarıyla paylaşmak istedik.

youtube abone arttırma ve kasma
youtube abone arttırma ve kasma


YouTube üzerinden para kazanan kişilerin sayısının artmasıyla hatta patlamasıyla birlikte hepimizin bildiği gibi YouTube kanalları ivme kazandı ve her yaştan kişi bir kanal açıp videolar yayınlamaya başladı. Bunun sonucu olarak izleyicilerde büyük bir bölünme başladı ve insanlar hangi kanala abone olacağını şaşırır hale geldi. Tabi ki bu durum en çok abone sayısı yüksek kanalların işine yaradı. Çünkü abone sayısını ne kadar yüksekse o kanal kendini o kadar kanıtlamış ve kaliteli olarak görülüyor. Durum böyle olunca da abone sayısı yüksek olan kanallar hızlı bir şekilde abonelerini arttırırken yeni açılan kanallar abonelerden paylarına düşeni pek alamadılar.

Sektördeki bu ihtiyacı fark eden sosyal medya sağlayıcıları hızla abone paketleri oluşturup abone satın al sayfalarından satışa sunmaya, kanalların abone sayısı arttırma ihtiyaçlarını gidermeye başladı. Dost sitelerimizden olan TeknoPital’de müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda %100 doğal ve gerçek abone satın alabileceğiniz YouTube abone satın al sayfasından yeni hizmetini duyurdu. Sayfada yazana göre satışlar birkaç gün içinde başlayacakmış.
 
Yine sitede yazan bilgilere göre satılacak olan abonelerin tamamı gerçek ve aktif kullanıcılardan oluştuğu için kanalınızın popülerliğini arttıracağı kesin gibi duruyor.

Nasıl bedava YouTube abone kasarım?

YouTube abone kasma işini doğal yollarla yapmak isterseniz vereceğimiz tüyolarla abone sayınızı arttırabilirsiniz.

*Mevcut abone sayınızı koruyun: abone kasma işlerine dalıp asla abonelerinizi ihmal etmeyin. Sürekli yeni videolar yükleyin. Ama kesinlikle baştan savma videolar olmasın.

*Planlı çalışın: videolarınızı haftanın belirli günleri belirli saatlerde yükleyin. Böylece aboneleriniz video yüklediğiniz saatlerde kanalınızı ziyaret edecek ve doğal yoldan daha fazla izlenme sağlayacaksınız.

*Forumları kullanın: kanalınızla içerik bakımından ilgisi olan forumlarda kanal tanıtımınızı yapın. Abone arttırma konusunda katkısı olacaktır.

*Reddit kullanın: eğer yabancı dilde ya da herkesin anlayabileceği videolar hazırlıyorsanız mutlaka videolarınızı Reddit.com’da ilgili subreddit’e ekleyin. Çok büyük fayda sağlayacaktır.

*Kardeş kanal bulun: kardeş kanallarınız sayesinde abone ve izlenme sayınız doğal yollardan artacaktır.

*Diğer video kanallarda yorum yapın: dikkat çekici ve bilgilendirici yorumlar fark edilmenizi sağlar. 

Buna da göz atabilirsin

Dragonchain Nedir?

Dragonchain, Disney bünyesinde geliştirilen, blockhain teknolojisi ile üretilmiş bir kripto paradır. Başlangıçta “Disney Özel Blockhain …

One comment

  1. Youtube abone arttırmak çok önemlidir. Her eklenen video abonelere ilk ulaşacağı için videonuz için kolay yoldan ve hızlı şekilde izlenim elde etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir